Hardware pro Váš business

ORACLE

Oracle Corporation je jedna z hlavních společností vyvíjejících relační databáze, nástroje pro vývoj a správu databází či customer relationship management (zkráceně CRM) systémů. Byla založena v roce 1977 a v roce 2005 zaměstnávala 50 000 lidí. Její zastoupení naleznete ve 145 zemích.


Servery SPARC

Servery Oracle SPARC přinášejí špičkový poměr ceny a výkonu společně s nejvyššími úrovněmi dostupnosti a zabezpečení potřebnými pro ty nejdůležitější aplikace. Rozsáhlé funkce k virtualizaci a správě systémů jsou integrovány bez dalších nákladů.

více informací

Servery Fujitsu M10

Servery Fujitsu M10 představují flexibilní a škálovatelné systémy, které se vyznačují vysokým výkonem a důležitými funkcemi, aby bylo dosaženo spolehlivosti, dostupnosti a opravitelnosti pro podniková pracovní zatížení. Tyto servery nabízí nesrovnatelnou škálovatelnost od 4 do 64 procesorů. Využívají k tomu modulární architekturu, která umožňuje podnikům začít pouze s tím, co momentálně potřebují. Tuto architekturu je možné v souvislosti s růstem podniku dále rozšiřovat.

více informací

Systémy Blade

Modulární systémy Oracle Sun Blade integrují servery založené na architektuře x86 a SPARC, úložiště a pokročilé síťové možnosti a podporují komplexní a dynamickou kombinaci IT zátěží. Vyvážená, otevřená architektura šasi Sun Blade 6000 založená na standardech je řízena jedním rozhraním správy systému. Je ideální pro virtualizaci, konsolidaci a zavádění podnikových cloudů.

více informací

Netra Systems

Řada produktů Oracle Netra je oborovým měřítkem pro nasazení, která vyžadují vysokou spolehlivost v náročných prostředích. Technologie Netra je použita v 5 až 7 spolehlivých prostředích, například komunikačních sítích, pohotovostních systémech, vojenských systémech a všude tam, kde je zapotřebí nepřetržitá dostupnost. Tyto produkty jsou testovány v široké škále extrémních podmínek, mimo jiné přerušení chlazení, zemětřesení a požár. Společnost Netra navrhuje své systémy se základním požadavkem na výjimečnou dostupnost.

více informací

Rackové skříně

Standardní rackové skříně 19" nabízí celou řadu možností napájení a umístění nasazení vysoké hustoty serverů Oracle Sun, bladů a úložných systémů. Kromě toho, že je navržený s flexibilitou a snadností použití, je také optimalizován pro umístění v datových centrech. Oracle Sun Rack II je podnikové třídy, které mohou být dodávány s plným vybavením.

více informací

  • Toto jsou internetové stránky společnosti POWER HOLOUBEK a.s., se sídlem Praha 1, Vodičkova 682/20, PSČ 110 00, IČ: 25718703, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 5688. Společnost POWER HOLOUBEK a.s. je členem koncernu HOLOUBEK.