Hardware pro Váš business

IBM

International Business Machines Corporation (IBM) přezdívaná Big Blue neboli Velká modrá, fungující od r.1888, akciová společnost od 15. června 1911 – je přední světová společnost v oboru informačních technologií. Mezi hlavní činnosti společnosti patří v současnosti výroba a prodej počítačového softwaru, hardwaru a desítky služeb.


IBM z Systems

Řešení IBM z Systems poskytují výpočetní infrastrukturu pro generaci mobilních uživatelů a ekonomiku postavenou na nových aplikacích. z Systems byly navrženy tak, aby využívaly prudkého nárůstu objemu mobilních transakcí; díky analýzám probíhajících transakcí dokáží nabídnout nejbezpečnější a maximálně důvěryhodnou infrastrukturu poskytování služeb — a současně měnit efektivitu i ekonomické parametry celého prostředí IT.

více informací

IBM Power Systems

Řešení IBM Power Systems urychlují získávání poznatků z Big dat i implementaci hybridních cloudů. Power Systems staví na inovacích stále širšího otevřeného ekosystému serverů (US). Díky tomu jsou zákazníci lépe vybaveni pro cloudy, analýzy i mobilní pracovní zátěže a zároveň mají spolehlivé řešení pro komplexní a životně důležité aplikace.

více informací

Diskové a páskové systémy

Diskové a flash úložiště IBM nabízejí efektivní funkce ukládání dat, jako je komprese v reálném čase (Real-time Compression™), automatický tiering, virtualizace a mechanismus Thin Provisioning. Uvedená řešení pro ukládání dat umožňují organizacím všech velikostí rozšířit možnosti ukládání dat, jejich správu a zvýšit tak výkon systémů spolu se snížením nákladů na IT.

více informací

IBM nabízí řešení pro ukládání dat na pásky, zálohování a obnovu dat zajišťující ochranu dat a jejich dlouhodobé uchování. IBM již v roce 1952 vynalezla koncept ukládání dat na magnetické pásky. Od té doby IBM přinesla v oblasti ukládání dat na pásky celou radu inovací, a v tomto trendu stále pokračuje.

více informací

Sítě SAN pro ukládání dat

Produkty a řešení IBM SAN poskytují integrovaná řešení sítě SAN pro malé/střední firmy i podniky. Přinášejí víceprotokolová lokální, kampusová, metropolitní a globální síťová prostředí úložišť.

více informací

Úložiště NAS (Network Attached Storage)

Produkty IBM Network Attached Storage (NAS) poskytují široké spektrum možností síťového připojení k celé řadě hostitelských a klientských systémů.

více informací