Hardware pro Váš business

Fortinet

Fortinet je americká technologická společnost založená v roce 2000. Sídlí v Sunnyvale v Kalifornii. Společnost je světový výrobce síťových bezpečnostních zařízení jako jsou FortiGate, FortiMail, FortiClient, FortiAnalyzer, FortiManager a trvale dominuje na trhu s unified threat management (UTM) prvky. Fortinet produkty a služby poskytují širokou, integrovanou a vysoce výkonnou ochranu před bezpečnostními hrozbami, zatímco rapidně zjednodušují IT infrastrukturu. Fortinet zařízení je možné nasazovat již od velmi malých firem až po velké nadnárodní korporace.

Fortigate Firewall

FortiGate appliance jsou primárním Fortinet produktem pro firewall a VPN. Tvoří jádro zabezpečení přístupu do internetu a celé zabezpečovací infrastruktury sítě. FortiGate zařízení řídí speciálně vyvinutý operační systém FortiOS.

více informací

Bezdrátové sítě

Fortinet Secure WLAN je komplexní, flexibilní bezdrátové řešení end-to-end LAN, který zahrnuje pevné i bezdrátové připojení k internetu, zabezpečení, ověřování, přepínání a řízení které vám pomohou přizpůsobit se novým požadavkům na rychlost a bezpečnost ve vaší síti.

více informací

Přepínače

FortiSwitch Ethernet přístupové a Data Center Přepínače jsou zařízení bohatá na funkce, ale řitom nákladově efektivní. Podporovují potřeby SMB a distribuované podnikové LAN sítě, stejně tak jako velké virtualizovaná datová centra.

více informací
  • Toto jsou internetové stránky společnosti POWER HOLOUBEK a.s., se sídlem Praha 1, Vodičkova 682/20, PSČ 110 00, IČ: 25718703, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 5688. Společnost POWER HOLOUBEK a.s. je členem koncernu HOLOUBEK.