Hardware pro Váš business

CISCO

Cisco Systems, Inc. je jedna z největších počítačových firem dnešní doby a dominující hráč na poli síťových prvků. Mimo jiné vyrábí ethernetové i ATM switche, routery, VoIP gatewaye a IP telefony. Cisco bylo založeno v roce 1984 malou skupinou vědců ze Stanfordovy univerzity. V současné době zaměstnává více než 65 000 zaměstnanců po celém světě.


Bezdrátové sítě

Přístupové body a bezdrátové ovladače Cisco poskytují dostupnost, škálovatelnost a spolehlivost potřebnou pro zabezpečené bezdrátové sítě v podnikovém měřítku.

více informací

Koncová zařízení a telefony

Navrženo pro optimální spolupráci. Cisco koncové body, od IP telefonů přes mobilní a desktopové klienty.

více informací

Přepínače

Cisco poskytuje komplexní portfolio řešení pro podnikové sítě, datová center a menší podniky. Tato řešení jsou optimalizována pro široké spektrum průmyslových odvětví, včetně poskytovatelů služeb, finančních služeb a veřejného sektoru.

více informací

Servery - Unified Computing

Servery Cisco Unified Computing zjednodušují architekturu datového centra. Snižují počty zařízení k nákupu, nasazení a údržbě.

více informací

Sjednocená komunikace

Flexibilní platformy poskytují sjednocené komunikační služby pro všechny typy bran.

více informací

Směrovače

Směrovače Cisco jsou základním kamenem síťové architektury bez hranic.

více informací

  • Toto jsou internetové stránky společnosti POWER HOLOUBEK a.s., se sídlem Praha 1, Vodičkova 682/20, PSČ 110 00, IČ: 25718703, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 5688. Společnost POWER HOLOUBEK a.s. je členem koncernu HOLOUBEK.